Jdi na obsah Jdi na menu
 


Opět se nám v e-mailové schránce sešlo hned několik čtenářských příspěvků - jedno schéma s motivem Call of Duty 4, tentokrát pro mobilní telefony Sony Ericsson K750i, ale také hned čtyři wallpapery.

Schéma s chronologicky posledním wallpaperem pochází od Hornstra, ostatní wallpapery vytvořil PiP3R.

Máte-li i vy zájem pochlubit se nějakým svým výtvorem, můžete samozřejmě psát třeba na mail frag.man@seznam.cz. Rozhodně nepůjdou do koše :-)


Všechny wallpapery jsou v rozlišení 1280x1024.

Všechny weby, ať už zpravodajské servery nebo fanstránky, se postupem času vyvíjí a zlepšují. A v drtivé většině je třeba naslouchat vám, našim čtenářům. Proto jsme se rozhodli, že uděláme takovou diskusi o tom, co byste chtěli zlepšit nebo změnit.

Své názory pište prosím do komentářů a snažte se vaše prosby co nejvíce upřesnit. Nejčastější návrhy potom vybereme a zrealizujeme. Je to ve vašich rukou!

A máme tu další videa, Kadli Pow a Sexy Kadli. Tentokrát jsou dvě a autorem je Kadli a zdá se, že se mu videa celkem povedly. V movie můžeme vidět několik střel přímo do hlavy, a to z opravdu nevýhodné pozice!

obr obr obr

Video trvá celkem 18 sekund a jeho velikost je 18 MB. Kodek videa je WMV

Streamovaná verze:


Klasická verze:
Druhé z těchto dvou videí nese název Sexy Kadli, je dvakrát delší než předešlé. Opět v něm můžeme vidět skvělé zásahy jak přímo do hlavy tak přímo "do těla".

obr obr obr

Jak jsem již psal, video je dvakrát delší, tzn. že má délku celkem 36 sekund . Movie je v rozlišení 1024 x 768 px, video kodek je DivX v5.

Streamovaná verze:


Klasická verze:

Od dnešního dne naleznete na našem webu (CoD4.cz) ke stažení i skiny do hry. Tyto skiny vám změní nějakou věc či uniformu daných vojáků nebo skin zbraní atp..

Skiny si stáhnete v klasickém formátu .zip neo .rar, po rozbalení se vytvoří soubor něco.iwd, ten pak nahrajte do složky main (defaultně C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\main) a při příštím spuštění hry by měl skin již plnohodnotně fungovat. Pozor ale na dva soubory v jedné složce, které mění skin stejné věci. Pokud si třeba změníte skin zbraně AK-47, další jiný na tuto zbraň už do složky main nenahrávejte! Pokud chcete skin deaktivovat, stačí ho smazat ze složky main.

obr


V sekci skiny naleznete doposud 6 skinů. Dva skiny MARPAT vám změní skin klasických vojáků a jak už z názvu vyplívá, KOREA REAL skin změní uniformu daných vojáků na pravou "korejskou" uniformu. Dále se setkáváme s Black Hawk módem od autora "janh95". Tento mód změní ve hře hned několik skinů vojáků, ostatně to můžete vidět také na těchto obrázcích. No a poslední dva skiny se soustředí na zbraně. První změní skin zbraní M4 a M16 a mód Modernized AK47 skin upraví mp44 na trochu novější.

Skiny, které naleznete ke stažení v download sekci skiny budou postupně přibývat. Tak hurá do stahování.

Potkimu se podařil opravdu pěkný frag se sniperkou bez zamíření, a že to byl opravdu povedený kousek dokazuje i tohle video, které je pěkně zpracované a zmíněný frag zde hraje hlavní roli.

obr obr obr

Ačkoliv u takového mini-movie na kvalitě obrazu příliš nezáleží, Potki vás potěší HD rozlišením 1280x720 a bezchybně zvládnutou kompresí ve formátu WMV. Délka je zhruba jedna a půl minuty.

Streamovaná verze:


Klasická verze:

Ano, opravdu je to tu. Poslední den v roce nás opět navštívil a tak by bylo dobré napsat kdo a jak si vede v anketě Hra roku 2007, kterou pořádá Tiscali Games.

Seznam prvních pěti her v kategorii celkově nejlepší hra roku 2007:

 • Crysis - 38%
 • Call of Duty 4 - 38%
 • BioShock - 11%
 • Zaklínač (The Witcher) - 8%
 • STALKER - 6%

Od poslední ankety se toho opravdu moc nezměnilo, můžete tak posoudit sami, stačí si v archívu najít danou novinku.

První hry ze všech kategorií:
 • PC AKCE: Call of Duty 4 - 31%
 • KONZOLOVÉ AKCE: Assassins Creed - 42%
 • RPG A MMORPG: Zaklínač (The Witcher) - 42%
 • STRATEGIE: Command & Conquer 3 - 30%
 • ZÁVODY: Need for Speed ProStreet - 32%
 • SPORTY: Pro Evolution Soccer 2008 - 35%
 • ADVENTURY: Runaway 2 - 28%
 • CELKOVĚ NEJLEPŚÍ HRA ROKU 2007: Crysis a CoD 4 - 31%

Myslím si, že do konce ankety se toho opravdu moc nezmění. Anketa má skončit někdy na začátku ledna.

Pokud jste ale ještě nehlasovali a chcete to ještě stihnout v tomto roce, roce 2007, můžete hlasovat zde.

No a já už pospíchám ven, konec roku se blíží velkou rychlostí. Doufám, že i vy se pořádně připravujete, ale pozor ať se nezraníte a můžete tu být s námi i v dalším roce. Doufám, že jste se s námi tento rok nenudili a budeme tu pro vás i v roce 2008. Pro zajímavost jsme tu s vámi asi půl roku.

ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2008 VÁM PŘEJE REDAKCE COD4.CZ

Spousta známých a úspěšných tvůrců fragmovies přešla na CoD 4, mezi těmito lidmi je také Vinnie. Ten pracuje na fragmovie Revenge 2, ke kterému připravil opravdu povedený teaser, který dominuje hlavně skvělým zpracováním a nápaditou hudbou.

obr obr obr

Rozlišení je 1024x768, teaser trvá zhruba jednu minutu. A rozhodně si nenechte ujít závěr se skvělými fragy!

Streamovaná verze:


Klasická verze:
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář